Scroll

Projektowanie i aranżacja wnętrz Poznań

Projektant wnętrz

O mnie - Monika Kierzek

Zajmuję się projektowaniem od kilku lat. Na stałe współpracuję ze sprawdzoną i rzetelną firmą remontowo-budowlaną dzięki czemu realizacje mogą być wykonane „pod klucz” dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Z racji miejsca zamieszkania realizuję projekty głównie w Poznaniu i okolicach.

Każdy projekt traktuję jako niepowtarzalne wyzwanie. Właściwe zrozumienie potrzeb moich klientów jest kluczem do ich spełnienia.

Dynamicznie rozwijająca się firma zajmującą się tworzeniem profesjonalnych projektów związanych z aranżacją wnętrz domów, mieszkań, biur, salonów fryzjerskich, barów, restauracji, hoteli czy innych miejsc użyteczności publicznej.

about agent image Default descript

Sprawnie i...

ion

Projektowanie wnętrz 

Terminowo

Najważniejsze jest dla mnie zadowolenie Klienta. Dużą wagę przykładam do szczegółów, ponieważ nierzadko to one decydują o wyglądzie zaprojektowanej przestrzeni.

Moim atutem jest terminowość i rzetelność. Biorę odpowiedzialność za tworzone projekty na każdym etapie ich realizacji. Możesz więc liczyć na fachowe doradztwo i wsparcie. Nie musisz poświęcać swojego cennego czasu na poszukiwanie materiałów czy koordynowanie prac wykonawczych.

profesjonalnie

Bezpłatne pierwsze spotkanie, Konkurencyjne ceny, Kompleksowość obsługi pod klucz, Fotorealistyczne, wizualizacje, Sprawnie, Terminowo.

kompleksowa oferta

Aranżacje wnętrz wykonujemy pracę
"pod klucz"

W mojej ofercie znajduje się nie tylko aranżacja i projektowanie wnętrz. Oprócz tego ściśle współpracując ze sprawdzoną firmą wykonawczą realizujemy projekt „pod klucz”.

Pierwszym etapem realizacji projektu jest spotkanie z nami (architekt + wykonawca), podczas którego zostają omówione indywidualne upodobania i styl klienta oraz szczegóły dotyczące funkcji mieszkania, łazienki i kuchni. Określone są również technologie realizacji prac. Po omówieniu wszystkich kwestii sporządzana jest wstępna wycena przedmiotu zamówienia.

about image

Zalety współpracy architekta z firmą wykonawczą:

współpracująca z pracownią firma wykonawcza przygotowuje wycenę poszczególnych prac i dokonuje późniejszej realizacji w oparciu o przygotowany projekt (prace ogólnobudowlane, meblarskie, stal+szkło, kominiarskie, kamieniarskie, sauny, klimatyzacja , rośliny, tarasy … itp.), koordynuję wykonywanie prac zapewniając płynność następowania ich po sobie koordynuję zakup i dostawę materiałów wymienionych w zaakceptowanym przez klienta zestawieniu materiałowym tak jestem w stałym kontakcie z wykonawcami realizującymi wszystkie prace w lokalu celem dokonywania ewentualnych uzgodnień i uszczegółowień stosowanych rozwiązań technologicznych, jestem obecna na inwestycji celem kontroli wykonywania prac zgodnie z projektem oraz celem wprowadzenia zmian, jeśli takowe są konieczne ze względu na ewentualne problemy natury technicznej, koordynuję zakup i dostawę mebli, montaż wszelkich elementów zarówno gotowych jak i wykonanych w oparciu o rysunki przygotowane na etapie tworzenia dokumentacji projektowej.