Scroll

Projektowanie i aranżacja wnętrz Poznań

Projektant wnętrz

O mnie – Monika Kierzek

Zajmuję się projektowaniem od kilku lat. Na stałe współpracuję ze sprawdzoną i rzetelną firmą remontowo-budowlaną dzięki czemu realizacje mogą być wykonane „pod klucz” dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Z racji miejsca zamieszkania realizuję projekty głównie w Poznaniu i okolicach.

Każdy projekt traktuję jako niepowtarzalne wyzwanie. Właściwe zrozumienie potrzeb moich klientów jest kluczem do ich spełnienia.

Dynamicznie rozwijająca się firma zajmującą się tworzeniem profesjonalnych projektów związanych z aranżacją wnętrz domów, mieszkań, biur, salonów fryzjerskich, barów, restauracji, hoteli czy innych miejsc użyteczności publicznej.

Aranżacja wnętrz Poznań

Projektowanie wnętrz 

Terminowo

Najważniejsze jest dla mnie zadowolenie Klienta. Dużą wagę przykładam do szczegółów, ponieważ nierzadko to one decydują o wyglądzie zaprojektowanej przestrzeni.

Moim atutem są terminowość i rzetelność. Biorę odpowiedzialność za wszystkie tworzone projekty na każdym etapie ich realizacji. Możesz więc liczyć na fachowe doradztwo i wsparcie. Nie musisz poświęcać swojego cennego czasu na poszukiwanie materiałów czy koordynowanie prac wykonawczych.

profesjonalnie

Bezpłatne pierwsze spotkanie, Konkurencyjne ceny, Kompleksowość obsługi pod klucz, Fotorealistyczne, wizualizacje, Sprawnie, Terminowo.

kompleksowa oferta

Aranżacje wnętrz wykonujemy pracę
"pod klucz"

W mojej ofercie znajduje się nie tylko aranżacja i projektowanie wnętrz. Oprócz tego ściśle współpracując ze sprawdzoną firmą wykonawczą realizujemy projekt „pod klucz”.

Pierwszym etapem realizacji projektu jest spotkanie z nami (architekt + wykonawca), podczas którego zostają omówione indywidualne upodobania i styl klienta oraz szczegóły dotyczące funkcji mieszkania, łazienki i kuchni. Określone są również technologie realizacji prac. Po omówieniu wszystkich kwestii sporządzana jest wstępna wycena przedmiotu zamówienia.

Poznań

Zalety współpracy architekta z firmą wykonawczą:

współpracująca z pracownią firma wykonawcza przygotowuje wycenę poszczególnych prac i dokonuje późniejszej realizacji w oparciu o przygotowany projekt (prace ogólnobudowlane, meblarskie, stal+szkło, kominiarskie, kamieniarskie, sauny, klimatyzacja , rośliny, tarasy … itp.), koordynuję wykonywanie prac zapewniając płynność następowania ich po sobie koordynuję zakup i dostawę materiałów wymienionych w zaakceptowanym przez klienta zestawieniu materiałowym tak jestem w stałym kontakcie z wykonawcami realizującymi wszystkie prace w lokalu celem dokonywania ewentualnych uzgodnień i uszczegółowień stosowanych rozwiązań technologicznych, jestem obecna na inwestycji celem kontroli wykonywania prac zgodnie z projektem oraz celem wprowadzenia zmian, jeśli takowe są konieczne ze względu na ewentualne problemy natury technicznej, koordynuję zakup i dostawę mebli, montaż wszelkich elementów zarówno gotowych jak i wykonanych w oparciu o rysunki przygotowane na etapie tworzenia dokumentacji projektowej.

Aranżacje wnętrz, w których z przyjemnością się mieszka

Wybór projektu mieszkania często stanowi największy problem. Jeśli Twoje upodobania są określone i podoba Ci się tylko jeden styl, to zadanie jest bardzo ułatwione. Jeśli jednak, w poszukiwaniu inspiracji, przeglądasz Instagram, czy Pinterest i podoba Ci się niemal wszystko — wtedy warto porównać jakie motywy masz do dyspozycji.

Czerpanie przyjemności z aranżacji wnętrz jest bardzo ważne

Trzeba pamiętać, że aranżacja wnętrza to bardzo ważna kwestia, która rzutuje także na życie rodzinne. Jeśli nie czujesz się w domu komfortowo, nieświadomie będziesz z niego uciekać. Często zdarza się tak, że o wiele bardziej cieszy nas, kiedy możemy posiedzieć parę godzin w designerskiej kawiarni w Poznaniu, niż we własnym mieszkaniu. Należy się zatem zastanowić, z czego wynika taki stan rzeczy. Często jest to nieodpowiedni projekt wnętrza. Może być np. niedopasowany do Twojej osobowości, a podyktowany istniejącym trendem. Jeśli w jakimś miejscu czujesz się dobrze, czujesz, że odpoczywasz, warto zrobić zdjęcie, a także zastanowić się, co wpływa na Twoje dobre samopoczucie.

Gdzie szukać inspiracji?

Dobrymi źródłami inspiracji są także Instagram, czy Pinterest, w których możesz znaleźć tysiące propozycji aranżacji mieszkania. Jeśli coś Ci się podoba — zrób screena i stwórz swoją galerię inspiracji. Przeglądając ją potem, możesz wybrać elementy, które Ci się podobają i stworzyć od początku coś własnego. Przypomnij sobie uczucie zrelaksowania, które można doświadczyć w ładnych, przestronnych, dobrze zaprojektowanych miejscach w Poznaniu. Postaraj się przemyśleć jak stworzyć taki azyl u siebie w domu, do którego chętnie będziesz wracać i będziesz z niego dumny. 

Projektowanie wnętrza a funkcjonalność

Przy wyborze projektu mieszkania warto także zastanowić się nad funkcjonalnością. Może na przykład podobać nam się nowoczesny, prosty styl, w którym dominuje biały kolor, ale mamy malutkie dziecko i istnieje spora szansa, że ściany ze śnieżnobiałych zmienią się w szarobure. Ta sama kwestia dotyczy kolorów. W modzie mogą być szare, betonowe kolory, ale czy dobrze wpłyną na Twoje samopoczucie? Jeśli tak, to wspaniale. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by zaprojektować mieszkanie (kuchnie, łazienkę) bardziej świetliście, czy kolorowo. A potem umiejętnie dobrać dodatki. Właśnie w tym wszystkim może pomóc Ci projektant wnętrz.

Dodatki do domu – wisienka na torcie

Dodatki to też bardzo indywidualna sprawa — wybierz takie, które ożywią wnętrze, nadadzą mu niepowtarzalnego charakteru. Sama praca z dodatkami, nawet bez przeprowadzania gruntownego remontu, może bardzo zmienić i odświeżyć aranżację mieszkania. Postaraj się tak przemyśleć projekt mieszkania, by przyjemnością było przebywanie w nim, zaproszenie gości czy nawet zrobienie sobie sesji zdjęciowej. Pięknie zaprojektowane wnętrze wpłynie pozytywnie na Ciebie i na pozostałych członków rodziny. A my chętnie doradzimy i pomożemy w wykonaniu Twojego wymarzonego projektu.

przykładowe aranżacje

Kontakt Remonty:
+48 519 132 220
remonty@nasznowydom.com

Kontakt Aranżacje:
+48 508 173 730
biuro@nasznowydom.com