Scroll
parę słów o remoncie

Każde mieszkanie lub dom po kilku latach użytkowania nadaje się do mniejszego lub większego remontu, chociażby odświeżenia czy odmalowania ścian. Są również lokale, które kupujemy z tak zwanej drugiej ręki, wówczas remont lub prace wykończeniowe musimy wykonać zanim wprowadzimy się pod nowy adres. Większość osób obawia się prac wykończeniowych przewidując piętrzące się problemy lub przedłużający czas realizacji zlecenia. Wykończenia wnętrz mogą mieć bardzo różny zakres, od stosunkowo niewielkich przeróbek po generalny remont.

Wykończenia wnętrz

 W jednym i drugim przypadku warto postawić na fachowców, dla których nie ma wyzwania zbyt trudnego do realizacji. Nie mamy sobie równych w kwestii wykończenia wnętrz jeśli chodzi o Poznań i okolice. Na najwyższym poziomie przeprowadzimy zarówno drobne prace we wnętrzach, jak i kompleksowe wykończenia. Jeśli interesują Cię kompleksowe wykończenia wnętrz w Poznaniu

Poznań

lub okolicy, zapoznaj się z zakresem prac, jakie możemy dla Ciebie wykonać. To działania na różnym etapie, nawet, jeśli oznaczają wykonanie poprawek po niesolidnych fachowcach. Niezależnie od rodzaju prac – wykończenia wnętrz zawsze wykonujemy na najwyższym poziomie. Zgłoś się do nas, jeśli nie podoba Ci się podział Twojego mieszkania. Pomożemy zbudować lub zburzyć ścianę działową oraz zmienić przeznaczenie poszczególnych pomieszczeń, dostosowując do nich odpowiednie przyłącza, jak w przypadku zmiany lokalizacji kuchni. Nasz zakres działań to także rozprowadzenie instalacji elektrycznej, wodnej i kanalizacyjnej. Układamy warstwy izolacyjne podłogi, rozprowadzamy rury, ocieplamy poddasze, tynkujemy sufity i ściany. Lech Bud to również wiele innych prac, związanych z wnętrzem, jak zakładanie parapetów wewnętrznych, wylewki, czyli przygotowanie podłoża pod materiały posadzkowe. Doradzamy w kwestii wyboru materiałów, precyzujemy, po jakim czasie od wykonania wylewek można przystąpić do robienia podłogi, dostosowujemy poziom wylewek do różnych grubości materiałów posadzkowych. Marzy Ci się podwieszany sufit? Pomożemy Ci zrealizować ten pomysł doradzając jednocześnie, jaki materiał warto przy nim zastosować. Układanie glazury, posadzek ceramicznych i kamiennych to już dla nas drobnostka, nie mniej przykładamy do niej równie wielka precyzję. Wykończenia wnętrz to nasza specjalność!

Kontakt Remonty:
+48 519 132 220
remonty@nasznowydom.com

Kontakt Aranżacje:
+48 508 173 730
biuro@nasznowydom.com