Scroll
parę słów o remoncie

Łazienka to kluczowe pomieszczenie w każdym mieszkaniu lub domu. Jest nie tylko miejscem porannej toalety, z której korzysta cała rodzina szykująca się do pracy i szkoły, ale powinna być też oazą spokoju i sprzyjać relaksowi. Nie ma nic przyjemniejszego jak wskoczenie pod relaksujący prysznic lub ciepła kąpiel z olejkami po całym dniu zmagania się z obowiązkami i pracą. Udana aranżacja łazienki to taka, która sprawi, że będzie ona zarówno funkcjonalna, komfortowa jak i wygodna oraz estetyczna.

Remont łazienki

Jak dobrze go zaplanować? Korzystając z papieru milimetrowego, rysujemy plan naszej wymarzonej łazienki a następnie wycinamy z papieru modele wybranych przez nas sprzętów i elementów wyposażenia. Dzięki temu możemy w prosty sposób sprawdzić różne ustawienia i wybrać najlepszą dla nas opcję.

 
Poznań

W czasie planowania rozkładu wnętrza powinniśmy jednak pamiętać o kilku kluczowych kwestiach, m.in. o tym, że dookoła wanny, kabiny prysznicowej, umywalki, sedesu oraz bidetu należy pozostawić trochę wolnej przestrzeni – to bowiem konieczny warunek, abyśmy mogli wygodnie z nich korzystać. Dla przykładu – żeby w rogu łazienki, pomiędzy ścianą a drzwiami wejściowymi, móc umieścić kabinę prysznicową, odległość powinna wynosić co najmniej 90 cm.

Dlatego też warto czasem przesunąć drzwi do łazienki w taki sposób, aby móc ułatwić późniejsze rozmieszczenie poszczególnych urządzeń i sprzętów – warto więc zacząć aranżację od ustalenia, gdzie będą znajdować się drzwi. Pamiętajmy przy tym, że lepiej, jeśli drzwi do łazienki otwierają się na zewnątrz. Jest to nie tylko kwestia wygody, ale także bezpieczeństwa!

W znajdującej się na naszej stronie galerii odszukacie Państwo mnóstwo zdjęć z przeprowadzonych przez naszą ekipę remontów łazienek – dzięki nim będziecie mieć Państwo wyobrażenie na temat tego, jak wygląda efekt naszych usług.

Jeżeli zatem jesteście Państwo zainteresowanie wykonaniem remontu łazienki, zachęcamy do kontaktu – telefonicznego, na numer telefonu: 519 132 220, bądź mailowego, na adres email: remonty@nasznowydom.com

Kontakt Remonty:
+48 519 132 220
remonty@nasznowydom.com

Kontakt Aranżacje:
+48 508 173 730
biuro@nasznowydom.com