Scroll
parę słów o remoncie

Remont mieszkania lub domu kojarzy się zazwyczaj z ciepłymi miesiącami roku, kiedy łatwiej nam wywietrzyć nagromadzony przez prace kurz. Jednak dobra firma powinna sprawnie wykonać prace remontowe bez względu na porę roku. Remont kompleksowy to wydarzenie, które spędza wielu z nas sen z powiek. Obawiamy się nawału prac, ogromnego bałaganu, niedotrzymanych terminów przez pracowników, oraz ogólnego chaosu, który destabilizuje nam na jakiś czas życie. Taki scenariusz wcale nie musi się spełnić. Bez względu na zakres prac usługi remontowe w samym Poznaniu to wyzwanie dla fachowców, których znajdziesz w firmie Lech Bud. Z nami nawet kompleksowe remonty przebiegną sprawnie i bezproblemowo.

Kompleksowe remonty Poznań

Podejmujemy współpracę z każdym zleceniodawcą, od indywidualnego aż po prywatne firmy, instytucje o charakterze publicznym, czy też administratora dowolnej społeczności. To nie tylko niewielkie zmiany w mieszkaniu, ale również kompleksowe prace, których celem jest wymiana dowolnej instalacji, czy też zmiany przeznaczenia poszczególnych pomieszczeń. Podejmujemy się również docieplenia domów, zwłaszcza w rejonie poddasza. 

 
Poznań

Każde zlecenie traktujemy rzetelnie, indywidualnie, profesjonalnie oraz terminowo. Doradzamy w kwestii materiałów budowlanych oraz tego, w jaki sposób warto spisać z nami umowę, aby była satysfakcjonująca dla obu stron. Kompleksowy remont w Poznaniu jeszcze nigdy nie był tak łatwy. Nie mamy sobie równych w kwestii usług remontowych, jeśli chodzi o Poznań.

Naszą specjalnością są kompleksowe usługi remontowe, czyli takie, które wymagają od nas pełnego zaangażowania. To zwykle złożone, skomplikowane prace, które sprawiają, że zarówno wygląd, funkcjonalność, jak i przeznaczenie pomieszczeń zmieniają się nie do poznania. Lubimy takie metamorfozy, po których właściciel nie jest w stanie rozpoznać swoich wnętrz. Jesteśmy fachowcami, którym spokojnie możesz powierzyć klucz od domu, mieszkania, czy biura. Zanim podejmiemy się prac, dokładnie oglądamy pomieszczenia, oraz ustalimy zakres działań, wyceniając całość. Wiemy, że dla Klienta liczy się nie tylko jakość wykonania, ale również komunikatywność pracownika, który opowie, na jakim etapie prac aktualnie się znajduje.

 

Kontakt Remonty:
+48 519 132 220
remonty@nasznowydom.com

Kontakt Aranżacje:
+48 508 173 730
biuro@nasznowydom.com