Scroll
parę słów o remoncie

W ramach naszych działań wszelkie prace malarskie realizujemy przede wszystkim farbami FLUGGER, które są przeznaczone do wykonywania malowania sufitu oraz ścian w bardzo różnych pomieszczeniach, takich jak sypialnia, salon, przedpokój, ale też pomieszczenia biurowe czy sale konferencyjne. Warto przy tym pamiętać, że każdy rodzaj pomieszczenia warunkuje wybór odpowiedniego rodzaju farby, bowiem każda farba ma swoją własną specyfikę, a przez to warunkuje inne, charakterystyczne dlań wymagania odnośnie do wyboru farby. Pamiętajmy jednak, że zanim zdecydujemy się na podjęcie

MALOWANIE POZNAŃ

decyzji w kwestii wyboru farby, dobrze jest zapoznać się z ich typami, na przykład odwiedzając stronę internetową producenta danej farby.
Szansa przejrzenia próbek kolorów sprawia, że sami mamy możliwość wirtualnie zaaranżować zmianę barw i wykonać aranżację kolorystyczną poszczególnych pomieszczeń.

Poznań

To jednak nie wystarczy, bowiem kolor, który mamy ostatecznie wybrać, powinniśmy jeszcze wcześniej przed podjęciem ostatecznej decyzji zobaczyć w rzeczywistości – w takich warunkach może on się bowiem różnić od tego, który zobaczymy w Internecie.

Malowanie, a dobór odpowiedniej farby

Malujemy wyłącznie farbami Flugger. Jest to obecnie najlepsza na rynku farba. Rodzaj farby dobieramy w zależności od rodzaju pomieszczenia i ściany.

Kontakt Remonty:
+48 519 132 220
remonty@nasznowydom.com

Kontakt Aranżacje:
+48 508 173 730
biuro@nasznowydom.com