Scroll

O Nas

mgr Monika Kierzek

 

Zajmuję się projektowaniem od kilku lat. Na stałe współpracuję ze sprawdzoną i rzetelną firmą remontowo-budowlaną dzięki czemu realizacje mogą być wykonane „pod klucz” dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Z racji miejsca zamieszkania realizuję projekty głównie w Poznaniu i okolicach.
Każdy projekt traktuję jako niepowtarzalne wyzwanie. Właściwe zrozumienie potrzeb moich klientów jest kluczem do ich spełnienia.

Na stałe współpracuję ze sprawdzoną i rzetelną firmą remontowo-budowlaną Lech-Bud dzięki czemu realizacje mogą być wykonane „pod klucz” dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. 

Dynamicznie rozwijająca się firma zajmującą się tworzeniem profesjonalnych projektów związanych z aranżacją wnętrz domów, mieszkań, biur, salonów fryzjerskich, barów, restauracji, hoteli czy innych miejsc użyteczności publicznej.

 
kompleksowa oferta

Firma remontowo- wykończeniowa
LECH-BUD

LECH-BUD to firma remontowa mieszcząca się w Poznaniu. Wyróżnia ją nie tylko doświadczenie, ale również stale poszerzające się grono zadowolonych Klientów, którzy skorzystali z naszej oferty. Podejmiemy się wykonać każdą pracę, związaną z odnowieniem lub przebudową wnętrza domu, jak również profesjonalnym ocieplaniem budynków. Czeka Cię montaż instalacji wodno – kanalizacyjnej? Znamy się na tym, podobnie jak na ociepleniu poddaszy, układaniu płytek, pracach malarskich, czy wykańczaniu wnętrz.  

Poznań

Kontakt Remonty:
+48 519 132 220
remonty@nasznowydom.com

Kontakt Aranżacje:
+48 508 173 730
biuro@nasznowydom.com