Scroll

Projektowanie łazienek

Ergonomia

W tym pomieszczeniu mamy też pralkę, a i często suszarkę. Dlatego też sporym wyzwaniem jest zaprojektowanie i urządzenie łazienki w taki sposób by zaspokoić zapotrzebowania wszystkich domowników biorąc pod uwagę ich styl życia. Ważne jest odpowiednie rozmieszczenie sprzętu i mebli łazienkowych.

Odpoczynek

Łazienka to miejsce gdzie możesz się zrelaksować. Jej odpowiednie oświetlenie, kolorystyka, rodzaj użytych materiałów wpływa na jakość Twojego odpoczynku.

Sposób na szybką i niedrogą zmianę stylu łazienki

Jeśli nasz gust bywa zmienny i szybko się nudzimy dobrze jest stworzyć neutralną przestrzeń, wykończoną ruchomymi dekoracjami. Łazienka to jedno z ważniejszych pomieszczeń do projektowania w naszych domach, ponieważ jego remont jest zdecydowanie bardziej kosztowny i czasochłonny od odświeżenia salonu czy sypialni. Tym bardziej sugerujemy wykorzystanie jego potencjału z udziałem doświadczonego architekta. Ruchome dekoracje pozwolą nam na szybką odmianę łazienki, wprowadzając powiew świeżości bez planowania remontu. Życzymy więc każdemu, aby znalazł swoją własną oazę, miejsce pobudzające o poranku i relaksujące wieczorową porą.

Projekt łazienki

Z reguły ludzie uważają, że projektowanie łazienki jest proste, zwłaszcza na niewielkiej przestrzeni. W końcu po umieszczeniu niezbędnych elementów, takich jak: umywalka, prysznic/wanna, pralka i szafka, łazienka jest praktycznie gotowa. Nic bardziej mylnego. Projekt łazienki jest bardzo ważny i przede wszystkim musi być wygodny i praktyczny. Nikt z nas nie lubi obijać się o meble podczas prostych czynności i codziennie zastanawiać się, gdzie co odstawić. Wybrany przez nas styl łazienki często dyktuje pewne zasady odnośnie umieszczania poszczególnych elementów, dlatego warto skonsultować się w takiej sytuacji z projektantem.

Kontakt Remonty:
+48 519 132 220
remonty@nasznowydom.com

Kontakt Aranżacje:
+48 508 173 730
biuro@nasznowydom.com

Zadzwoń!