Scroll

Projektowanie, projekt kuchni Poznań

Ergonomia i detale

Istotnym kryterium jest ergonomia pracy i komfort użytkownika co wiąże się z kolejnym ważnym aspektem czyli estetyką wnętrza.

projekt kuchni poznań

Planowanie

Planowanie kuchni dobrze jak zaczyna się już na etapie budowy domu czy remontu mieszkania. Dzięki temu odpowiednie rozplanowanie przyłączy, określenie poszczególnych stref pracy w kuchni, zaplanowanie dekoru na ścianach, określenie wysokości parapetów – każdy z tych etapów jest bardzo istotny.

Jaki styl wybrać do kuchni?

Styl kuchni powinien pasować do nas samych. Czy wolimy bardziej klasyczne wnętrza, rustykalne, loftowe, minimalistyczne? Pozostaje również kwestia reszty domu. Projekt powinien być spójny z otaczającym nas stylem. Bardzo nowoczesna i minimalistyczna kuchnia niekoniecznie będzie dobrze wyglądać z przesuwnymi drzwiami ze starego drewna czy AGD w typie retro. Tego rodzaju zagwozdki dobrze jest pozostawić projektantowi. W końcu nam ma się przede wszystkim podobać efekt końcowy, prawda?

proektowanie kuchni Poznań

Najważniejsze kwestie dotyczące projektowania

Kuchnia zawsze musi być tak zaprojektowana, by każdy jej element był pod ręką, gdy zajdzie taka potrzeba. Projektant musi zadbać o dosłownie każdy szczegół: jak otwierana będzie lodówka, na jakiej wysokości będzie piekarnik, ile palników będzie na kuchence, z jakich materiałów będzie blat. Te wszystkie kwestie, po omówieniu z klientem, muszą zostać dokładnie rozrysowane i złożone w kompletny plan. Nie bójmy się próbować nowych rzeczy, nietypowych rozwiązań – po to właśnie korzysta się z usług projektanta profesjonalisty, aby poznać wszystkie dostępne dla nas opcje. Monika Kierzek – architekt wnętrz Poznań

Kontakt Remonty:
+48 519 132 220
remonty@nasznowydom.com

Kontakt Aranżacje:
+48 508 173 730
biuro@nasznowydom.com

Zadzwoń!